7. června, 2020  
  
 
       Login  | Search
 
Home
 
 
 
O společnosti
 
 
 
Jazyková výuka
 
 
 
Courses for foreigners
 
 
 
Překlady
 
 
 
Tlumočení
 
 
 
Další služby
 
 
 
Fotogalerie
 
 
 
Volná místa
 
 
 
Reference
 
 
 
Partneři a spolupráce
 
 
 
Kontakt
 
 
 
O společnosti   
O společnosti

Představení společnosti

Firma TECHNOPARK CZ, s.r.o. byla založena roku 1993. Již 26-tým rokem pomáhá naplnit význam slov "Můj dům - můj hrad" ve své prvotní specializaci, kterou jsou přístupové systémy, brány, vrata, vjezdy, kartové systémy, zabezpečování objektů, automatizační technika.

Zákazníky firmy jsou majitelé domků, průmyslové podniky, sklady, bankovní instituce, státní organizace. S dodávkami firmy TECHNOPARK CZ, s.r.o se setkáte na letištích, na náměstích, autobusových nádražích, v nemocnicích, na ministerstvech, ambasádách, u policie i armády.

Ve svém prioritním oboru máme nejkomplexnější nabídku v České republice, všechny výrobky jsou testovány a určeny pro všechna klimatická pásma naší země. Kromě optimálního poměru výkon/cena/kvalita dbáme na dobrý vzhled. Možnosti našich skladů jsou na poměry v ČR opravdu výjimečné.
 
Nejen díky našim úspěchům v oblasti technologií a výroby, ale zejména díky bohatým zkušenostem některých našich zaměstnanců v oblasti vzdělávání a lidských zdrojů se management firmy v roce 2007 rozhodl rozšířit své pole působnosti a začít podnikat také v terciární sféře. Z tohoto důvodu byla založena pobočka firmy s vlastním obchodním jménem – jazyková škola SAVIA.
 
Jazyková škola SAVIA má své samostatné sídlo v centru města Brna. Našim klientům nabízíme jazykové kurzy, specializujeme se zejména na výuku anglického jazyka. Chceme našim klientům nabídnout co nejvíce. Vyučujeme moderní, efektivní a zábavnou komunikativní přímou metodou, která je založena na aktivním přístupu našich studentů. Našim cílem je naučit studenty v angličtině správně gramaticky a především přirozeně komunikovat.
 

Učíme klienty z řady firem plynule komunikovat v cizím jazyce, prezentovat se na veletrzích a kongresech. Poskytujeme profesionální služby všem klientům v oblasti překladů a tlumočení, zajistíme překlady a korektury ve více než 40 jazycích, expresní překlady, překlady se soudním ověřením a korektury.

Leták - JŠ Savia se Vám představuje (1)

Leták - JŠ Savia se Vám představuje (2)