7. června, 2020  
  
 
       Login  | Search
 
Home
 
 
 
O společnosti
 
 
 
Jazyková výuka
 
 
 
Courses for foreigners
 
 
 
Překlady
 
 
 
Tlumočení
 
 
 
Další služby
 
 
 
Fotogalerie
 
 
 
Volná místa
 
 
 
Reference
 
 
 
Partneři a spolupráce
 
 
 
Kontakt
 
 

Novinka

Němčina pro lékaře a zdravotní sestry

...více

Corsi di lingua ceca


Corsi di lingua Ceca per Italiani 

...více

Letní kurzy pro děti

...více

Soft Skills v angličtině

...více

Přípravné kurzy

Řídicí letového provozu

...více

Czech for foreigners


...více

Edenred Multi Ticket

Přijímáme poukázky Edenred Multi Ticket 

Jsme zárukou kvality

Naše jazyková škola obhájila certifikát kvality vzdělávacích institucí.

 
Jazyková výukaJazyky   
Jazyky / Ukázkové DEMO hodiny

Standardně vyučujeme jazyky: anglický, německý, ruský, češtinu pro cizince, francouzský, italský, španělský, srbský, čínský a další zajistíme dle požadavků klienta.

Vyučujeme studenty všech věkových kategorií, ve všech pokročilostech. Vždy se snažíme ve skupinových kurzech najít Vám kolegu a partnera nejen ve stejné jazykové pokročilosti, ale i s ohledem na věk a ostatní faktory úspěšného fungování kurzu. Vyučujeme v souladu se směrnicemi EU. Výuka probíhá buď u nás ve škole a může být privátní a nebo učíme i velmi malé skupiny, obvykle 3 - 6 studentů. Garantované maximum je 6 studentů ve skupině v jazykové škole, nebo u Vás doma či ve firmě.

Nabízíme zdarma ukázkové DEMO hodiny pro potenciální klienty, aby si sami ověřili kvalitu výuky. Všem našim klientům poskytujeme jazykové konzultace zdarma. Pro silně motivované studenty je k dispozici náš jazykový konzultant, který Vám poskytne veškeré informace o jazykových zkouškách a navrhne Vám studijní plán ušitý přímo na míru.

Vyučovací hodina u nás standardně trvá 45 minut. Na přání klienta lze u nás sjednat i 90-minutové, popřípadě 60-minutové lekce. Zvolte si sami variantu, která Vám bude vyhovovat nejvíce.